%
AkBonus
Burada yapacağın alışverişinden % AkBonus kazanırsın!
Bu üründen memnun kalmazsan AkGüvence ile paranı geri alırsın!
,
, TL
değil misin?
Hesabım | Çıkış

Mustafa MenteŞ - İstanbul / İstanbul

ZAFER BEY Kullandığınız Ilaçlarla Arasında Boşluk Bırakırsanız Yani Minumum 1 Saat Olması Yeterlı Olucakdır çok Geçmiş Osun.......

     

ahmet uçar - İstanbul / hemoroide etkin çözüm

bu ürünü sürekli olarak kullanıyorum çok memnunum kabızlık sorunum wc ye çıkma sorunum ortadan kalkdı ağrılarımı kesti başarılı bir ürün.

yakup tercan - İstanbul / hemoroid ve bontavi

merhaba arkadaşlar bu ürünü yaklaşık bir yıldır kullanmakdayım beni bu konuyla alakalı olarak bir çok sıkıntıdan kurtardı bu hemoroid kökünü kurutmak için mücadeleye devam ediyorum.

MEHMETALİ CINAR - Zonguldak / basura kesın cozum

Tek kelimeyle harika ben kullandım basarısını gordugum ıcın sızınle paylasma geregı duydum. Basur problemı olan arkadaslarıma tavsıye edebılırım.

MUZAFFER SEDEN - Zonguldak / BASUR ACISINA SON

Mucuze bır urun bır cok urun kullanmama ragmen hıc bırınden netıce alamamıstım. Kanamam son buldu agrım sızım kalmadı tsk.

UFUK MERTCAN - Ardahan / basura son

Bir bankada memurum tum gunum oturmakla gecıyor. Basur problemımden dolayı gun boyu kabusa donusuyor. Bu acıyı kımse cekmesın bıtkısel ıcerıklı urunuzden kullandım. 2 kutu bıtmek uzere cok sukur acıdan kurtuldum. 1 kutum daha var umarım tamamen bu dertten kurtulurum.

UMUT GÜNEŞ - Adıyaman / hemoroid sorunum son buldu

Hemoroid acısından cektıgım kadar hıcbırseyden cekmemıstım. Urunuzu kullanan arkadasımın tavsıyesı uzerıne satın almıstım. 3 kutuda bu sorunumdan tamamen kurtuldum cok sukur. Herkese tavsıye ederım.

bülent demirbaş - İstanbul / hemoroid problemime care oldu

10 senelik ticari taksi şöförüyüm ve işim gereği sürekli oturuyorum bu hastalık bana çok çekdirdi şimdi düzenli olarak bontavi kullanıyorum ve çok şükür sıkıntılarım bitti..

MEHMET AKCIL - İstanbul / hemoroid derdine son

Askerde karşılaşdım bu hastalıkla bana çok çekdirdi şimdi bu ürünü kullanıyorum ve ağrılarım sızılarım kalmadı Tsk

nuri tuncay - Muğla / tatmin olmak istiyorum

merhaba yorumları okuyorum ama , gerçekten işe yararyıyaramayacağından şüpheliyim bunu nasıl garanti edebiliyorsunuz ? , eğer bu konuda gerçekten tatmin olmak istiyorum ve bu dertten kurtulmak istiyorum bunun için bu konuda iletişimini geri dönütünüzü beklicem , teşekkürler

Kemal T. - Diyarbakır / lifli gıdalarda tüketin

ne verdilerse kullandım hiçbiri bontavi kadar kısa sürede etki etmedi ben memnun kaldım kardeş kullanmaya devam bitsin bu kavus kullananlar tavsiyem lifli gıdalarda tüketin.

Toplam Yorum Sayısı: 356 Toplam 36 Sayfa Listelenecek
Diğer Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36